Ungdomsserien 2010 - Kretstävling 2, Grupp Söder 4on 2010-05-19 19:43
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

  Bricka Rank   Namn                      Klubb                              Start 


H16  (8)    5220 m            

  354325        Emil Hössjer              Haninge SOK                     18:30:00 
  950601        Jesper Andersson          Snättringe SK                   18:32:00 
 2011000        Alexander Berger          Haninge SOK                     18:34:00 
  941003        Jakob Ivarsson            Haninge SOK                     18:36:00 
  951116        David Hector              Snättringe SK                   18:38:00 
  202540        Oskar Greilert            Haninge SOK                     18:40:00 
  344559        Jesper Lund               Haninge SOK                     18:42:00 
  441707        Henrik Bark               Snättringe SK                   18:44:00 



H14  (8)    4060 m            

  344569        Joakim Skärlén            Haninge SOK                     18:31:00 
  711123        Jonas Kallhauge           Snättringe SK                   18:33:00 
  347007        Simon Hector              Snättringe SK                   18:35:00 
  244098        Totte Malmgård            Haninge SOK                     18:37:00 
  426947        Sagar Joon                Snättringe SK                   18:39:00 
   27231        Martin Nilsson            Snättringe SK                   18:41:00 
  344558        Hugo Dahlberg             Haninge SOK                     18:43:00 
  351206        Niklas Granberg           Snättringe SK                   18:45:00 



H12  (11)   2480 m            

  421329        Viking Freij              Snättringe SK                   18:30:00 
  344553        Martin Andersson-Björk    Haninge SOK                     18:32:00 
  351218        Dane Nilsson              Snättringe SK                   18:34:00 
  426978        Egil Morast               Haninge SOK                     18:36:00 
  421735        Rickard Bemm              Haninge SOK                     18:38:00 
  429949        Gustav Ekner              Snättringe SK                   18:40:00 
   30821        Emil Andersson            Haninge SOK                     18:42:00 
  442330        Tobias Karlsson           Snättringe SK                   18:44:00 
  344564        Ludde Persson             Haninge SOK                     18:46:00 
  351215        Gustav Lidmar             Snättringe SK                   18:48:00 
  344568        Laban Thim                Haninge SOK                     18:50:00 



H10  (4)    2370 m            

  351209        Olle Hammarberg           Snättringe SK                   18:30:00 
  344570        Martin Skärlén            Haninge SOK                     18:32:00 
   10469        Mattias Kallhauge         Snättringe SK                   18:34:00 
  244078        Felix Persson             Haninge SOK                     18:36:00 



D16  (3)    4050 m            

  940310        Moa Leijon-Lind           Haninge SOK                     18:31:00 
  347424        Embla Morast              Haninge SOK                     18:33:00 
  950428        Ronja Bergman             Snättringe SK                   18:35:00 



D14  (5)    3570 m            

  362360        Alva Karlsson             Snättringe SK                   18:31:00 
  960609        Hanna Korhonen            Haninge SOK                     18:33:00 
  362535        Anna Berntsson            Snättringe SK                   18:35:00 
  429200        Märta Fröjd               Snättringe SK                   18:37:00 
  244059        Jennifer Andersson        Haninge SOK                     18:39:00 



D12  (5)    2730 m            

  417471        Kristina Tedhamre         Snättringe SK                   18:41:00 
  431451        Cecilia Berntson          Snättringe SK                   18:43:00 
  428941        Gabriella Eriksson        Haninge SOK                     18:45:00 
  426986        Vilma Karlsson            Snättringe SK                   18:47:00 
  351217        Josefina Marklund         Snättringe SK                   18:49:00 



D10  (1)    2390 m            

  422445        Frida Hector              Snättringe SK                   18:37:00 



U4  (4)     3570 m            

  244083        Linnea Almlöf             Haninge SOK                     18:30:00 
  244007        Ellen Simmerlein          Haninge SOK                     18:30:00 
  427934        Mathias Axelsson          Snättringe SK                   18:30:00 
   44222        Birk Bergman              Snättringe SK                   18:30:00 



U3  (3)     2480 m            

  429969        Joar Classon              Snättringe SK                   18:30:00 
  351205        Sofia Fureby              Snättringe SK                   18:30:00 
  351222        Torun Zetterberg          Snättringe SK                   18:30:00 



U2  (16)    2390 m            

  427935        Elling Morast             Haninge SOK                     18:30:00 
   30816        Tora Malmgård             Haninge SOK                     18:30:00 
  440902        Nina Persson              Haninge SOK                     18:30:00 
  438789        Ella Karlsson             Snättringe SK                   18:30:00 
  351201        David Bern                Snättringe SK                   18:30:00 
   24918        Maria Bern                Snättringe SK                   18:30:00 
  429968        Assar Classon             Snättringe SK                   18:30:00 
  351207        Wiebe Gruben              Snättringe SK                   18:30:00 
  351212        Emma Johannesson          Snättringe SK                   18:30:00 
  430157        Simon Joon                Snättringe SK                   18:30:00 
  442322        Sandra Karlsson           Snättringe SK                   18:30:00 
  351214        Rasmus Klingberg          Snättringe SK                   18:30:00 
  351216        Jesper Lidmar             Snättringe SK                   18:30:00 
  351220        Linus Stockling           Snättringe SK                   18:30:00 
  427933        Henrik Axelsson           Snättringe SK                   18:30:00 
  441715        Matilda Kängström         Snättringe SK                   18:30:00 



U1  (10)    1550 m            

  428935        Simon Andersson-Björk     Haninge SOK                     18:30:00 
  351204        Frida Frykman             Snättringe SK                   18:30:00 
  211521        Cecilia Hector            Snättringe SK                   18:30:00 
  351210        Felix Hedin               Snättringe SK                   18:30:00 
  351211        Martin Hedin              Snättringe SK                   18:30:00 
  419698        Karin Kallhauge           Snättringe SK                   18:30:00 
  431299        Jakob Tedhamre            Snättringe SK                   18:30:00 
  351221        Samuel Tillberg           Snättringe SK                   18:30:00 
  441737        Ivar Lidström-Lauri       Snättringe SK                   18:30:00 
  441738        Erik Lidström-Lauri       Snättringe SK                   18:30:00 



INSKOLNING  1550 m            

  421734        Ella Bemm                 Haninge SOK                     18:30:00 
  421733        Sebastian Bemm            Haninge SOK                     18:30:00 
  351202        Andreas Boräng            Snättringe SK                   18:30:00 
  351203        Mattias Boräng            Snättringe SK                   18:30:00 
  429944        Oskar Ekner               Snättringe SK                   18:30:00 
  351208        Maja Hammarberg           Snättringe SK                   18:30:00 
  351213        Hannes Karpaty            Snättringe SK                   18:30:00 
  351223        Hugo Arvidsson            Snättringe SK                   18:30:00 
  351224        Albin Hainke              Snättringe SK                   18:30:00 
  351226        Felix Hemstadius          Snättringe SK                   18:30:00 
  441702        Edvin Rungardt            Snättringe SK                   18:30:00 
  441703        Sebastian Sandblom        Snättringe SK                   18:30:00 
  441704        Erik Fureby               Snättringe SK                   18:30:00 
  351219        Rasmus Deffler            Snättringe SK                   18:30:00 
  441710        Helena Bern               Snättringe SK                   18:30:00 
  441716        Tova Willborg             Snättringe SK                   18:30:00 
  441717        Jonathan Willborg         Snättringe SK                   18:30:00 
  441719        Enar Sundgren             Snättringe SK                   18:30:00