MSBN - Finalti 2011-03-08 15:20
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

  Bricka Namn                      Klubb                          Start 


Herrar  (23)                   

  860729 Fredrik Johansson         IFK Lidingös Skid o OK      19:01:00 
  500167 Nick Barrable             OK Ravinen                  19:03:12 
  891029 Nicolas Simonin           IFK Lidingös Skid o OK      19:03:24 
  840104 Ulf Troeng                OK Linné                    19:03:42 
  760411 Johan Eklöv               Tumba-Mälarhöjden OK        19:04:00 
  790703 Jonn Are Myhren           IFK Lidingös Skid o OK      19:04:00 
   41770 Per-Åke Olsson            OK Ravinen                  19:04:00 
  820301 Andrew Quin               IFK Lidingös Skid o OK      19:04:06 
  501968 Fredrik Hedin             IFK Enskede                 19:04:06 
  930228 Fredrik Bjernulf          Sundbybergs IK              19:04:18 
  890007 Christian Hjalmarsson     IFK Lidingös Skid o OK      19:04:30 
  840824 Magnus Nordström          OK Älvsjö-Örby              19:04:30 
  864892 David Bejbom              Järla Orientering           19:04:48 
  890100 Emil Hjalmarsson          IFK Lidingös Skid o OK      19:04:48 
  610847 David Healy               Järla Orientering           19:04:54 
   12106 Robert Johansson          Täby OK                     19:04:54 
  860860 Erik Mattsson             Järla Orientering           19:05:18 
  829014 Lewis Taylor              Täby OK                     19:05:18 
  910427 Mats Nordbrøden           Järla Orientering           19:05:30
  920407 Fredrik Forsberg          Tullinge SK                 19:05:42 
  504250 Göran Hansson             Täby OK                     19:05:42 
  841100 Josef Nordlund            OK Linné                    19:05:42 
  992435 Tomas Stenström           OK Linné                    19:05:42 



Damer  (21)                   

  760308 Annika Billstam           IFK Lidingös Skid o OK      19:08:00 
  840284 Stina Jansson             Järla Orientering           19:09:42 
  995824 Lenka Zatloukalova        Tullinge SK                 19:10:06 
  910213 Johanna Olsson            Täby OK                     19:10:36 
  731018 Maria von Schmalensé      Täby OK                     19:11:06 
  727777 Alexandra Svanström       OK Österåker                19:11:24 
  789123 Fredrika Vångell          Linköpings OK               19:11:30 
  800204 Karin Lundberg            Järfälla OK                 19:11:30 
  800105 Linda Larsson             Järfälla OK                 19:11:30 
   16206 Emelie Holmström          Järla Orientering           19:12:12 
  930420 Hilda Forsgren            Täby OK                     19:12:18 
  940310 Moa Leijon-Lind           Haninge SOK                 19:12:30 
  840610 Sarah-Jane Gaffney        OK Ravinen                  19:12:42 
   28310 Mette Petersson           Centrum OK                  19:12:48 
   17374 Sofia Andersson           Centrum OK                  19:13:00 
  860220 Linnea Gustafsson         OK Hällen                   19:13:36 
  570705 Andrea Westerdahl         Tullinge SK                 19:13:48 
  770817 Frida Bakkman             SOK Viljan                  19:13:48 
  860222 Anna (Humlaröd) Persson   FK Göingarna                19:14:00 
  954001 Linnéa Engstedt           Tullinge SK                 19:14:00 
  720714 Hanna Palm                IK Hakarpspojkarna          19:14:00 



Pöbel  (66)                   

  950119 Johan Ek-Larsson          Södertälje-Nykvarn OF       19:15:00 
  501970 Patric de Boussard        IFK Enskede                 19:16:42 
  930807 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK                 19:16:48 
  951891 Erik Berzell              Attunda OK                  19:17:24 
  610928 Lars Palmqvist            Järfälla OK                 19:17:24 
  408934 Sune Södergrann           Tullinge SK                 19:17:24 
  227109 Mathias Myrefelt Norlinge Skarpnäcks OL               19:17:30 
  781019 Peter Sundén              Södertälje-Nykvarn OF       19:17:30 
  347007 Simon Hector              Snättringe SK               19:17:42 
  651030 Conny Forsberg            IF Thor                     19:17:48 
  940118 Martin Dahlgren-Rosén     Järla Orientering           19:18:06 
  428975 Arvid Henriksson          Järla Orientering           19:18:18 
  951116 David Hector              Snättringe SK               19:18:18 
  208574 Anton Forsberg            Långhundra IF               19:18:24 
  427861 Johannes Knutas           Attunda OK                  19:18:24 
  951119 John Östlund              Sundbybergs IK              19:18:24 
  711122 Per Kallhauge             Snättringe SK               19:18:24 
   30831 P-O Ivarsson              Haninge SOK                 19:18:24 
  611077 Jörgen Axelsson           Tullinge SK                 19:18:36 
   27287 Ronnie Dahlgren           Gustavsbergs OK             19:18:36 
  604444 Magnus Cederlöf           Järfälla OK                 19:18:42 
  510225 Christer Nordström        OK Älvsjö-Örby              19:18:48 
  630523 Håkan Rolfsson            Skarpnäcks OL               19:18:48 
  445089 Johan Källbäck            Hammarby IF OF              19:18:48 
  710914 Ola Eriksson              Bromma-Vällingby SOK        19:18:48 
  740517 Peter Andersson           Söders SOL Tyresö           19:18:48 
  641107 Tomas Hultqvist           Tullinge SK                 19:18:48 
  941128 Assar Hellström           OK Ravinen                  19:18:54 
  430043 Nils Eklöw                Skogsluffarnas OK           19:19:00 
  417397 Per Westerlund            Skogsluffarnas OK           19:19:00 
  960220 Andreas Hultqvist         Tullinge SK                 19:19:12 
  950427 Daniel Bengtsson          Tullinge SK                 19:19:12 
  951001 Emil Granqvist            OK Ravinen                  19:19:12 
  439537 Emil Tallhage             Centrum OK                  19:19:12 
  342465 Harald Henriksson         Järla Orientering           19:19:12 
  422440 Karin Fägerlind           Centrum OK                  19:19:12 
  960810 Niklas Sundqvist          Tullinge SK                 19:19:12 
  562301 Stefan Nordström          OK Älvsjö-Örby              19:19:12 
  951115 Martin Hunhammar          Bromma-Vällingby SOK        19:19:18
   30076 Kenneth Jönsson           Tullinge SK                 19:19:24 
   41792 Michael Granqvist         OK Ravinen                  19:19:24 
  433381 Björn Bängtsson           Centrum OK                  19:19:36 
  225391 Fredrik Nilsson           Haninge SOK                 19:19:36 
  640321 Hans Sundqvist            Tullinge SK                 19:19:36 
  347183 Henrik Morast             Haninge SOK                 19:19:36 
  417620 Jan Lindgren              OK Södertörn                19:19:36 
  444671 Kin Wai Lee               Scout Orienteering Club     19:19:36 
  580304 Mats Larsson              IFK Enskede                 19:19:36 
   36435 Matz Tapper               Bromma-Vällingby SOK        19:19:36 
  408253 Pierre Schamberger        Centrum OK                  19:19:36 
   26018 Ronny Hedlund             OK Södertörn                19:19:36 
  502587 Stuart Fell               Centrum OK                  19:19:36 
  611121 Tom Hollowell             OK Tyr                      19:19:36 
  608991 Torbjörn Ohlsson          Haninge SOK                 19:19:36 
  990420 William Nilsson           OK Södertörn                19:19:36 
  341754 Jörgen Hector             Snättringe SK               19:19:48 
  354321 Kjell Bengtsson           Tullinge SK                 19:19:48 
  350085 Lars Berzell              Attunda OK                  19:19:48 
  640807 Mats Fryxell              Tullinge SK                 19:20:00 
   41782 Sverre Jonsson            OK Ravinen                  19:20:00 
  347288 Fredrik Morast            Haninge SOK                 19:20:00 
  219992 Per Nylund                Järfälla OK                 19:20:00 
  930324 Henrik Olsson             Täby OK                     19:20:00 
  932403 Martin Olsson             Täby OK                     19:20:00 
  840307 Leif Strandberg           Gustavsbergs OK             19:20:00 
  950401 Emil Wipp                 Järla Orientering           19:20:00 



Pöbelina  (13)                   

  610061 Anna-Karin Sundqvist      Tullinge SK                 19:22:00 
  970216 Anna Dahlgren-Rosén       Järla Orientering           19:22:30 
  355747 Birgitta Olsson           Täby OK                     19:23:18 
  204951 Åsa Bergström             Täby OK                     19:23:42 
  343939 Carin Kihlström           Täby OK                     19:24:12 
  217194 Sanna Forsberg            Långhundra IF               19:25:48 
   30250 Birgitta Billstam         Järfälla OK                 19:26:42 
   27253 Lotta Valentin-Larsson    Gustavsbergs OK             19:26:54 
  234475 Lena Hellström            OK Ravinen                  19:27:18 
  940219 Ellinor Fryxell           Tullinge SK                 19:28:00 
  347424 Embla Morast              Haninge SOK                 19:28:00 
  940703 Elina Sundqvist           Tullinge SK                 19:28:00 
   44437 Elisabeth Tollemark       Skogsluffarnas OK           19:28:00